czwartek, 3 marca 2016

Darmowy e-book polskich fantastów

Z okazji  drugiego roku działalności Wydawnictwo Genius Creations postanowiło sprawić niespodziankę czytelnikom, udostępniając za darmo ponad 1000-stronicowy zbiór opowiadań , które zabiorą was do fantastycznych światów pełnych magii, nauki i wiary. 


Geniusze fantastyki powstały przy współpracy wielu autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations.Są to między innymi: Dawid Kain, Paweł Majka, Romuald Pawlak, Marta Krajewska czy Anna Kańtoch. 

Pełną listę opowiadań i darmowy e-book do ściągnięcia znajdziecie: tutaj.

12 komentarzy:

 1. Słyszałem o nim na tydzień, dwa przed premierą i już mam go pobranego. Jest to niewątpliwie opasłe tomisko i pewnie będę za jakiś czas podczytywał po kilka opowiadań w tygodniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, bo warto :)))

   Usuń
  2. Mam dziwne przeczucie, że jesteś jednym z autorów. ;)

   Usuń
 2. Z chęcią pobrałam, będę miała co czytać w przerwach między zajęciami. Ostatnio zaczynam się przekonywać do opowiadań. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też. Ale nie do wszystkich. Mam niewielu autorów, którym ufam w przypadku opowiadań.

   Usuń
 3. O, ale świetnie ;) Mignął mi gdzieś ten tytuł, ale w sumie nie zainteresowałam się i dopiero od Ciebie dowiedziałam się, że to darmowe. Ciekawe, kiedy to przeczytam... Ale na kompie już jest! Dziękować :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty lubisz opowiadania, a tu masz ich ponad 1000 stron, więc będziesz miała co czytać :)

   Usuń
 4. Ciekawe, czy Ci się spodoba! Czekam z niecierpliwością na Twoje wnikliwe przeanalizowanie tej antologii. :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopiero co kilka dni temu wpadłam na trop tego e-booka i ucieszyłam się w kosmos - mój zapał jednak nieco ostygł, gdy nie znalazłam żadnego znajomo brzmiącego nazwiska na liście opowiadań, jednak nie zmieniło to faktu, że i tak prędzej czy później się dorwę. Och, może odkryję kolejną wschodzącą gwiazdę polskiej fantastyki! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Trafiłem tutaj podczas poszukiwań jakiegoś ebooka, który miałby za zadanie pomęczyć mój czytnik podczas zbliżającego się urlopu... Pobieram więc i wezmę się za lekturę - dziękuję za fajny link!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy. Oby przyjemnie wypełni ten urlopowy czas. :)

   Usuń