O mnie

Siemanko!

Mam na imię Kamil i w chwili założenia bloga byłem 26-letnim nowicjuszem, który nie miał zielonego pojęcia o blogosferze i wszystkim z nią związanym, i przede wszystkim czy w ogóle mi się powiedzie prowadzenie własnego bloga i utrzymanie go na jakimś przyzwoitym poziomie.

Jako że jedną z moich pasji, tę jedną z najważniejszych... od jakichś 7 lat, jest czytanie książek, stąd tematyka tego bloga nie mogła być inna. W sieci istnieję niemal od początku, kiedy zacząłem czytać, i pojawiam się zawsze pod pseudonimem Ciacho.

Początkowo nie miałem w zamiarze zakładać bloga, ale im więcej pisałem na biblionetce, lubimyczytać i różnych forach, tym częściej pojawiała się u mnie myśl stworzenia swojego miejsca, gdzie mogę publikować własne teksty i rozmawiać z różnymi ludźmi o podobnym guście na temat książek. W efekcie doprowadził to do założenia Świata bibliofila i spróbowania własnych sił w blogosferze. Moja praca tutaj opiera się przede wszystkim na recenzowaniu wszystkich przeczytanych przeze mnie książek, zapowiadaniu ciekawych nowości, informowania o różnych literackich i około literackich wydarzeniach i na przyjemnej współpracy i komunikacji z wydawnictwami, autorami, portalami, innymi blogerami i użytkownikami.

W przeważającej części czytam szeroko pojętą fantastykę, czyli fantasy, science fiction i horror, które dają mi najwięcej satysfakcji i rozrywki. Oprócz tego lubię i chętnie sięgam po thrillery, kryminały, literaturę wojenną, powieści historyczne i podróżnicze. I takich recenzji możecie się tutaj spodziewać najwięcej. Nie stronię również od innych gatunków, bo poczytam i powieści społeczno-obyczajowe, i poezję, i komiks, i inne, które powiększają lub powiększą moje horyzonty czytelnicze i pozwolą się rozwinąć. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest uwielbienie do książek i czerpanie z nich maksymalnie najwięcej, spędzając z nimi przyjemnie wolne chwile, czy to przy kawie, czy herbacie, i w dogodnym do czytania miejscu.

Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj coś przydatnego dla siebie, a jeśli tak to, że zostawicie po sobie jakiś ślad, np. w postaci komentarza zamieszczonego w odpowiednim poście, czy to w formie własnego zdania, czy cennej rady dla mnie, czy w jakiejś innej. Jeśli chcecie pisać tutaj -  piszcie. Jeśli chcecie pisać do mnie bezpośrednio - też piszcie (na przykład na adres: ciachobytom@gmail.com).

Znajdziecie mnie też na: 
  


Zapraszam i pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Polecam każdemu bloga! Unikalny dobór książek i przynajmniej nie przekupione są te recenzje! Super miejsce:)

    OdpowiedzUsuń