piątek, 23 września 2016

Kontynuacja Twardowskiego

Seria Legendy polskie doczekała się kolejnego fragmentu. Wczoraj swoją premierę miał film TWARDOWSKY 2.0, który jest kontynuacją opowiadania Jakuba Małeckiego pt. "Zwyczajny gigant"oraz filmu TWARDOWSKY

Tak prezentuje się najnowszy film Twardowsky 2.0:


W filmie oprócz Twardowskiego (Robert Więckiewicz) i diablicy Lucynki (Aleksandra Kasprzyk) pojawi się też Boruta – diabła, który pojawił się e-booku Łukasza Orbitowskiego i Michała Cetnarowskiego "Wywiad z Borutą"  oraz audiobooku Krystyny Jandy i Tomasza Drabka.

Wszystkie projekty do ściągnięcia i obejrzenia w całości dostępne są na: legendy.allegro.pl.

9 komentarzy:

 1. Oglądałem - całkiem fajnie im to wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już oglądałam, jak dla mnie rewelacja, Więckiewicz jako Twardowski strzał w 10.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ogólnie bardzo lubię Więckiewicza. On, Grabowski, Pazura, Linda to aktorzy, których chyba najbardziej lubię. :)

   Usuń
 3. Również oglądałem - mogliby się zająć superprodukcjami, to by ładnie natrzepali kasy na rynku międzynarodowym. :) Ale to już tysiące innych osób też piszą i mówią. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ważne, że takie coś powstaje, bo zawsze to promuje literaturę w inny, oryginalny sposób. :)

   Usuń
 4. Mój chłopak to oglądał i jara się tym niesamowicie :D Osobiście nie przepadam za tego typem produkcjami, ale to chyba jedna z lepszych, no nie? ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak. Nie oglądałem wszystkich. Ale ogólnie Bagiński to zarąbiste produkcje tworzy i warto mu się przyjrzeć bliżej. :)

   Usuń
 5. Fajne toto, nie powiem, tylko Bagiński "bawi" się w takie produkcyjki dla Allegro i dalej siedzi w reklamach, a o Wiedźminie ani widu, ani słychu. Na wiosnę mieli obsadę ogłaszać, a mamy jesień i wszyscy milczą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A lepiej, żeby nie nagłaśniali i pompowali nad wyraz i skupili się na konkretnej produkcji. A niech piszą jak już będą jakieś konkretny. Ale nie powiem, czekam na tego "Wiedźmina" jak cholera. :)

   Usuń