środa, 1 października 2014

Promocje od Świata Książki i Biedronki

Postanowiłem, że oprócz pisania recenzji do książek, które przeczytałem, i informowaniu o zapowiedziach i nowinkach wydawniczych, będę też informował o wszelakich promocjach, czy wyprzedażach wartych uwagi. I tym samym zaczynam od poinformowaniu o dwóch, jakie się pojawiły:

Pierwsza z nich dotyczy oferty książkowej Biedronki, która od mniej więcej 2 lat postanowiła wprowadzić do swojej oferty literaturą beletrystyczną, często po bardzo zaniżonych cenach, co okazało się strzałem w dziesiątkę dla firmy i świetną opcją dla czytelników, którzy na co dzień robią zakupy w tej najpopularniejszej sieci handlowej. Tym razem oferta książkowa jest znacznie obszerniejsza i podzielona na trzy kategorie:

Oferta książek skierowana do mężczyzn - m. in. Koontz, Child, Coben, Palmer
Oferta książek skierowana do kobiet -Wasson, Fielding, Haywood 
Oferta książek skierowana do dzieci - Skarbczyk, Bajeczki, Legendy Polskie

Wszystkie książki są w sprzedaży od jutra w cenie: 12, 99 zł.


Pojawiła się także oferta filmowa, gdzie czytelnicy mogą nabyć filmy powstałe na podstawie książek: Stephenie Meyer (saga "Zmierzch"), czy Suzanne Collins (cykl "Igrzyska śmierci"). Każdy z filmów można nabyć za: 9,99 zł. 
Druga oferta pochodzi ze sklepu internetowego Świat Książki, który ustanowił ofertę promocyjną do 75%, aż do wyczerpania zapasów. Dużo książek znanych autorów, między innymi: Grahama MAstertona, Deana Koontza, Wilbura Smitha, Dana Browna, duetu Preton-Child, Trumana Capote, J.D. Salingera, Iana McEwana, Nicholasa Evansa i innych. Większość książek jest po  9,99, 14,99 i 19,99 zł. Zapoznać się z ofertą możecie tutaj.Źródła informacji: www.biedronka.pl ,  www.swiatksiazki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz