wtorek, 27 sierpnia 2019

II tom Legend Archeonu już we wrześniu!


W dniu dzisiejszym przychodzi mi z radością poinformować, że kontynuacja Legend Archeonu, czyli drugi tom pt. "Nocne Słońca" pojawi się w pierwszej połowie września! A już za kilka dni ruszy przedsprzedaż książki, w której będzie można zakupić tom II, tom I albo oba naraz z dedykacją autora, a także mega fajny archeoński kubeczek, który prezentuje się tak:

Zarys fabuły:

Po upadku Hellekina Królestwem Archeonu, do niedawna uznawanym przez wielu za centrum świata, zaczęli władać padlinożercy. Jedynie czasem płoszyła ich Śmierć, gdy przechadzała się zarastającymi drogami i zaglądała do opuszczonych chat w poszukiwaniu bytów, które postanowiły rzucić jej wyzwanie – skryć się przed zagładą, jaką horda sprowadziła na te ziemie.

Archeończycy, którzy przeżyli czarną falę, wierzyli, że po śmierci przywódcy Venenów jego słudzy wrócą do tuneli i tam dokonają żywota. Tymczasem mroczne legiony jedynie się przegrupowały – generałowie odzyskali wolną wolę, co doprowadziło do licznych konfliktów. Rozpoczęły się walki o strefy wpływów, a głównym obiektem sporu stała się przerzedzona wojną ludność Archeonu.
Na początku każdy pragnął jedynie przeżyć, lecz ci, którym się udało, szybko pojęli, że to śmierć jest łaską, a nie życie. 


Z przyjemnością pragnę też poinformować, że Świat Bibliofila obejmie patronatem Nocne Słońca. :)

8 komentarzy:

 1. Jeszcze pierwszego tomu nie przeczytałem a tu już drugi za rogiem się czai. Ale kupić trzeba. Widzę, że już przedsprzedaż ruszyła więc pewno skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, całkiem szybko mu to poszło, w rok drugi tom. Tempo niezłe. :)

   Usuń
  2. A masz jakieś info w jaki sposób to zaplanował ? Trylogia ? Coś więcej ? Mam pecha, że jak są spotkania autorskie w okolicy to nigdy nie ma mnie w kraju. Polazłbym i popytał trochę ;)

   Usuń
  3. Wiem tyle, że sam nie wie ile. :P A tak serio, mówił mi, że generalnie zaplanowana jest trylogia, ale ma mnóstwo pomysłów i jak całość bardzo dobrze się przyjmie i będzie sprzedawać to liczba tomów jest kwestią otwartą i powstanie więcej. ;)

   Usuń