poniedziałek, 13 października 2014

Można już zamawiać kaklendarze na rok 2015 ze Stephenem Kingiem :)))

Moderatorzy strony stephenking.pl poinformowali na swojej stronie, że można już składać u nich zamówienia na nowy kalendarz z grafikami dotyczącymi Stephena Kinga, autorstwa świetnego polskiego grafika - Darka Kocurka. Kalendarz będzie liczył sobie 7 stron wykonanych kredą (foliowane) o rozmiarze 34 cm x 21 cm . Całość spięta będzie czarną spiralą z zawieszką.

Autorzy sk.pl już od kilku lat systematycznie rok w rok przyczyniają się razem z Darkiem do pojawiania się kalendarzy, które skierowany były dla fanów Stephena Kinga i nie czerpali z tego zysków. W tym roku moderatorzy zmienili formę sprzedaży za pośrednictwem allegro i ujawnili na swoim fejsbukowym profilu, że ewentualne zyski będą przeznaczone na rozwinięcie się serwisu, co planują już od dłuższego czasu. Zysk może być wygenerowany tylko za sprawą skorzystania z droższej wysyłki, bo cena kalendarza jest taka sama, jak rok temu.

Kalendarze na żywo prezentują się równie dobrze jak na zdjęciach. Kupuję je od paru lat i jestem bardzo zadowolony z ceny i wykonania, toteż ogromnie zachęcam do kupna i daję słowo, że warto. ;)

Zamówienia na kalendarz można dokonać tutaj
Każdego roku kalendarze mają inny motyw przewodni związany z książkami Stephena. W ubiegłym roku kalendarz inspirowany był powieścią "Dallas '63". Póki co nie wiadomo jeszcze, jaki będzie motyw w tym roku, ale poinformuję o tym, jak tylko się dowiem.:)

Zachęcam też do odwiedzenia strony autorskiej Darka i zaglądnięcia do galerii, aby przekonać się ile fantastycznych projektów autor zrobił do tej pory. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz