piątek, 26 września 2014

Wznowienie "Rogów" w filmowej szacie

W pierwszej połowie października do sprzedaży trafi wznowienie "Rogów" Joe Hilla, które ozdobi tym razem okładka filmowa (premiera filmu odbędzie się 31 października). :)

Autor: Joe Hill
Tytuł oryginału: Horns
Tłumaczenie:  Maciejka Mazan
Data wydania: 14.10.2014 
Oprawa: miękka
Stron: 376
Cena: 24,00 zł
Opis:

"Ignatius Perrish budzi się pewnego ranka kompletnie skacowany. Jest pewien, że w nocy narobił głupstw, ale nic nie pamięta. W lustrze zauważa z przerażeniem, że wyrosły mu rogi… Zdezorientowany idzie do lekarza. Dostrzega też inną prawidłowość: wszyscy zaczynają mówić mu, co myślą. Bez ogródek, tak jakby nie mogli się powstrzymać. Kiedy Ig dotyka skóry innego człowieka, poznaje jego myśli, wspomnienia, widzi przeszłość. Rok wcześniej zgwałcono i brutalnie zamordowano jego dziewczynę i właśnie to wydarzenie doprowadziło Ignatiusa na skraj załamania nerwowego. Czy nowe zdolności pomogą mu wrócić do równowagi i odkryć, kto jest winien śmierci ukochanej?

W październiku do polskich kin trafi ekranizacja powieści z Danielem Radcliffem i Juno Temple w rolach głównych.

Dwa znakomite thrillery – „Pudełko w kształcie serca” i „Rogi”, są najlepszym dowodem na to, że Joe Hill jest jednym z najlepszych amerykańskich autorów tego gatunku.
„Time Magazine"

„Rogi” są diabelnie dobre. Hill to znakomity pisarz z ogromną wyobraźnią. Ma wyjątkowy talent do zabierania czytelnika i swoich bohaterów w bardzo dziwne miejsca…
„USA Today"

Źródło informacji: http://www.proszynski.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz