piątek, 26 września 2014

"Przebudzenie" Stephena Kinga 2 dni po światowej premierze!

Jak wynika z zapowiedzi na stronie Wydawnictwa Prószyński i S-ka najnowsza powieść Stephena Kinga "Przebudzenie" pojawi się już dwa dni po światowej premierze, czyli 13 listopada tego roku!

Autor: Stephen King
Tytuł oryginału: Revival
Tłumaczenie:  Tomasz Wilusz
Data wydania: 13.11.2014 
Oprawa: miękka
Stron: 536
Cena: 42,00 zł

Wydawca zapowiada, że  „Przebudzenie”  to mroczna, elektryzująca powieść o tym, co może istnieć po drugiej stronie życia. Bohaterem jest Jamie Morton, którego poznajemy w przełomowym dla niego momencie. Ścigany przez demony z przeszłości, od wielu lat gra na gitarze w zespołach na terenie całego kraju i wiedzie tułaczy żywot rock-and-rollowego muzyka, uciekając od rodzinnej tragedii. Po trzydziestce – uzależniony od heroiny, pozostawiony na pastwę losu, zdesperowany – Jamie ponownie spotyka Charlesa Jacobsa, którego przed laty był pastorem w jego rodzinnym miasteczku. Spotkanie po latach będzie miało głębokie konsekwencje dla obu mężczyzn, a ich więź przerodzi się w pakt, o jakim nawet diabłu się nie śniło. Jamie odkryje, że słowo „przebudzenie” ma wiele znaczeń…

Ta bogata, niepokojąca opowieść poprowadzi czytelnika przez pięć dekad do najbardziej przerażającego zakończenia, jakie kiedykolwiek wyszło spod pióra Stephena Kinga! Wprawny czytelnik znajdzie w niej nawiązania do twórczości takich wybitnych amerykańskich pisarzy jak Frank Norris, Nathaniel Hawthorne i Edgar Allan Poe.


Źródło informacji: http://www.proszynski.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz