piątek, 26 września 2014

Wznowienie Gaimana!

W dniu dzisiejszym po raz kolejny mamy możliwość zapoznać się z jedyną z najbardziej znanych książek Gaimana, którą Wydawnictwo Mag wypuszcza na rynek w pięknym wydaniu:

1. Nigdziebądź

Autor: Neil Gaiman
Tytuł oryginału: Neverwhere
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Data wydania: 26.09.2014  
Oprawa: twarda, z obwolutą
Stron: 368
Cena: 39,00 zł
Opis:

"Najlepsza humorystyczna powieść fantasy lat dziewięćdziesiątych. Pełna niezwykłych przygód, barwnych postaci i niesamowitych zdarzeń. Neil Gaiman, laureat World Fantasy Award, jest znany w Polsce m.in. z powieści ′′Dobry Omen′′, napisanej wspólnie z Terrym Pratchettem.

"Richard Oliver Mayhew, bohater Nigdziebądź, jest w tarapatach. Przyszły na niego, prawdę powiedziawszy, takie kłopoty i takie terminy, że zaczął pisać - w pamięci - pamiętnik. Zaczął tak: Drogi pamiętniku. W piątek miałem pracę, narzeczoną, dom i sensowne życie, o ile w ogóle życie może mieć sens. Potem znalazłem na chodniku ranną, krwawiącą dziewczynę i próbowałem zostać dobrym Samarytaninem. Teraz nie mam narzeczonej, domu ani pracy i wędruję sto metrów pod ulicami Londynu z perspektywą życia krótszego niż jętka o skłonnościach samobójczych. Ha, nic dodać, nic ująć. " -  Andrzej Sapkowski."

Możecie przeczytać fragment tej książki wchodząc na link.

Źródło informacji: http://www.mag.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz