czwartek, 6 listopada 2014

Listopadowe zapowiedzi

Postanowiłem nieco zmienić koncepcję zapowiedzi, które pojawiają się na moim blogu. Do tej pory rozpisywałem się w kilku postach na temat każdej z nich czerpiąc źródło informacji ze stron Wydawnictw, których te zapowiedzi dotyczą. Pojawiała się tym samym zbyt duża liczba postów z mojej strony, które dotyczą zapowiedzi, i blog był przez to obładowany - choć może pasuje raczej przeładowany - informacjami, a przez to mniej czytelny.

Od tej pory będę robił zbiorcze zestawienia zapowiedzi książek na dany okres z hiperłączami w formie okładek. To znaczy, że będziecie widzieć same okładki książek (w przypadku zbiorczych zestawień, bo przy pojedynczych zapowiedziach może to wyglądać inaczej), natomiast na ich temat przeczytać będziecie mogli bezpośrednio na stronie wydawnictwa bądź księgarni, po kliknięciu w te okładki. Będą to zawsze pozycje, które z mojego punktu widzenia są warte uwagi i można im się przyjrzeć. Raz będą to zbiorcze zapowiedzi na dany miesiąc z różnych wydawnictw. Innym razem mogą dotyczyć tylko jednego z nich. Zdarzyć się mogą pojedyncze przypadki zapowiedzi, które pojawią się w nieoczekiwanym momencie, a o których nic wcześniej nie było wiadomo. 

Wszystkie te zapowiedzi niekoniecznie wiązać się to będą z argumentacją słowną zamieszczoną w tym samym poście, aczkolwiek nie wykluczam, że takowa czasem się pojawi, jak będę czuł potrzebę. Wy natomiast możecie zawsze odnieść się do takich zapowiedzi wybranych przeze mnie pozycji pisząc swoje uwagi, czy sugestie, co do tego, co proponuję, czy warto, czy nie, i sami możecie też dopowiedzieć, co warto uwzględnić w takim zestawieniu. Liczę na odzew w tej i innych poruszanych przeze mnie tutaj kwestii, bo zawsze chętnie odpowiem na wasze zapytania czy wypowiedzi. Uśmiech


Ok, więc po wylewnym wstępie, tak wyglądają listopadowe zapowiedzi moim zdaniem warte uwagi:

7 listopada:

 

10 listopada:


13 listopada:
 14 listopada:
18 listopada:

 

19 listopada:

 


21 listopada:

 


 24 listopada:28 listopada:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz