czwartek, 27 listopada 2014

Ciekawa zapowiedź Sine Qua Non

Dzisiaj w zapowiedziach Wydawnictwa SQN pojawiła się pozycja Karola Lewandowskiego warta zainteresowania. Okładka rzuca się od razu w oczy przez barwy i postaci, znajdujące się na niej, wraz z wózkiem, który zapowiada od razu jakąś podróż. Jak się przyjrzeć opisowi książki "Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów pełną wrażeń" to faktycznie możemy być pewni, że książka będzie obfitowała we wszelkiego rodzaju przygody w USA, Kanadzie i Meksyku.Może zobaczymy w praktyce, co też ciekawego przeżył Pan Lewandowski razem z przyjaciółmi.


Autor: Karol Lewandowski
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 4 grudnia 2014
Oprawa: miękka
Stron: 336
Cena: 34,90 zł
Opis:


"Totalna jazda bez trzymanki!

USA, Kanada i Meksyk za osiem dolarów dziennie. Trzy miesiące, sześcioro przyjaciół i jeden rozklekotany samochód. Dla ekipy Busem Przez Świat nie ma rzeczy niemożliwych!

Starcie z gangiem, hamburgery z aligatora, indiańskie legendy, miasteczka widma przy Route 66. Magia Yellowstone, dzień w Dolinie Śmierci, miejskie wędrówki śladami filmów Tarantino. Awaria na spalonym słońcem pustkowiu i lekcje paddleboardingu. Przyjacielskie pogawędki z Tomaszem Adamkiem i Hardkorowym Koksem. I konfrontacja z tajemniczym stalkerem.

Karol, Ola, Wojtek, Paziu, Kuba i Piotrek przeżyli znacznie więcej. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!"Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza