piątek, 30 grudnia 2016

Errata do zdobyczy!

Muszę zrobić mało poprawkę na zdobycze grudniowe, bo wbrew moim najśmielszym oczekiwaniom zgarnąłem jeszcze jeden pakiecik książek, którym zostałem obdarowany. Przez kogo? Ano przez jednego fajnego pomocnika Mikołaja, a właściwie pomocnicę, która postanowiła już na sam koniec tego roku zrobić mi miłą niespodziankę i podesłać coś do poczytania na Nowy Rok. Koleżanka ta słynie z upodobania do thrillerów i kryminałów, o których możecie poczytać u niej na blogu Z książką, i doszukała się jak detektyw Holmes wśród moich chciejek na lubimyczytać, jaki to kryminał lub thriller chciałbym przeczytać, a jeszcze go nie mam. No i się doszukała. Dziękuję serdecznie Patrycja. Zrobiłaś mi mega niespodziankę i sprawiłaś radość jak dziecku. :)


2 komentarze:

 1. Teraz to mnie jest też miło. Fajnie tak sprawić komuś radość, nieoczekiwanie :D. Oby Nowy Rok był równie zaskakujący i jeszcze lepszy od tego :)

  PS. Mam nadzieję, że książka się spodoba, jak już przeczytasz to czekam na opinię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzedni rok był bardzo dobry. Niech ten będzie podobny to będzie gicior. :)

   PS: Od tej książki chciałem się zapoznać z Nesserem i widziałem, że ma dobre noty, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że się spodoba. :)

   Usuń