środa, 4 marca 2015

"Ostrze" Abercrombiego już w sprzedaży

Od dzisiaj można kupić pierwszą część cyklu Pierwsze prawo Joego Abercrombiego z nowym tłumaczeniem wznowioną przez Wydawnictwo Mag:


Autor: Joe Abercrombie
Tytuł oryginału: The Blade Itself 
Seria  Pierwsze prawo, tom: 1
Tłumaczenie: Wojciech Szypuła 
Oprawa: miękka
Stron: 688
Cena: 49,00 zł
Opis:

 Logena Dziewięciopalcego, cieszącego się złą sławą barbarzyńcę, opuszcza w końcu szczęście. Czeka go los martwego barbarzyńcy, który pozostawi po sobie tylko pieśni i równie martwych przyjaciół. Jezal dan Luthar, uosobienie egoizmu, żywi jedno pragnienie: odnieść zwycięstwo w kręgu szermierczym. Lecz zbliża się wojna, a na polach bitewnych lodowatej Północy walczy się według brutalniejszych zasad niż w turnieju.

Inkwizytor Glokta, kaleka, który stał się oprawcą, nie ucieszyłby się z niczego bardziej niż z widoku Jezala powracającego do domu w trumnie. Z drugiej strony człowiek ten nienawidzi każdego. Konieczność tępienia zdrady w sercu Unii, przesłuchanie za przesłuchaniem, nie zyskuje mu przyjaciół, a kolejne zwłoki pozostawiają za sobą ślad, który może doprowadzić do samego skorumpowanego serca rządu - jeśli Glokta utrzyma się dostatecznie długo przy życiu, by owym tropem podążyć...

Możecie przeczytać fragment tej książki wchodząc na link.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz