środa, 11 lutego 2015

Pierwsze okładki Artefaktów już są!

Wydawnictwo Mag  przedstawiło w swoim newsletterze pierwsze pozycje serii Artefakty i kilka dodatkowych informacji o nowych książkach. 

Jeśli chodzi o Artefakty, tak będą się prezentować pierwsze trzy pozycje:

 

Wszystkie trzy książki pojawią się w sprzedaży w kwietniu i tym samym zapoczątkują najnowszą serię Maga. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej na temat treści tych książek zapraszam na stronę:  www.mag.com.pl/zapowiedzi

W newstletterze pojawiła się również bardzo ładna okładka do zapowiadanego na kwiecień zbioru Neila Gaimana Drażliwe tematy: Krótkie formy i punkty zapalne (Trigger Warning), której autorką jest Dagmara Matuszak.Oprócz tego Wydawnictwo poinformowało o przedsprzedaży najnowszej książki Brent Weeksa Okaleczono oko, którą można zamówić w księgarni internetowej Maga razem z rabatem 15%, który otrzymał każdy, kto zapisał się na tego newslettera.

2 komentarze:

 1. Ciachuś, wiadomo coś więcej o tej serii Artefakty? Czy to będą twarde oprawy itp? Na stronie MAG jest pusta zakładka. Bardzo się cieszę z trylogii Gibsona bo byłam gdzieś w połowie drugiej części kiedy zaginął mi ebook :(

  (szalona)Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Aga, wiadomo, tylko nie wiem co dokładnie chcesz wiedzieć? Na pewno będzie twarda oprawa, bez obwoluty, wszystkie trzy książki pojawią się w kwietniu 22. Przez weekend Mag zrobił aktualizację i już wszystko wiadomo. Ile stron itp..
   Tepper: 432 str. , Cena: 39,00 zł
   Gibnos: 784 str. Cena: 59,00 zł
   Brunner: 624 str. Cena: 49,00 zł

   Mi też coś długo nie czytało dzisiaj strony maga, ale już wchodzi: http://www.mag.com.pl/zapowiedzi

   Usuń