poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Abercrombie w Polsce!

Przypominam, że w tym tygodniu w środę 19 sierpnia o godzinie 18.00 do salonu Empik Junior (Al. Jerozolimskie 148, Warszawa) zawita Joe Abercrombie

Dom wydawniczy REBIS razem z Empikiem zapraszają na spotkanie z autorem, który będzie promować swój najnowszy cykl Morze Drzazg.

www.rebis.com.pl

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Też bym chciał, ale nie da rady. Beznadziejny termin dali i nie lubię Warszawy.

   Usuń
  2. Będzie też na Polconie w Poznaniu :)

   Usuń
  3. Właśnie tak kojarzyłem, że on w dwóch miejscach ma być, bo sam pisałem o tym z miesiąc temu, jak wyszło info o pojawieniu się Abercrombiego. Chociaż to niewiele dla mnie zmienia, bo się nie wybiorę. Ale książka bardzo dobra. Pół świata > Pół króla.

   Usuń
  4. Chciałem nawet kupić jakąś jego książkę i zdobyć autograf, ale nie napisałem żadnej książki, która nie byłaby trylogią :P A nie chce wpakowywać się w kolejny cykl i zamiast jedną musiałbym kupić kiedyś kolejne dwie :)

   Usuń
  5. Nie wiadomo, czy będzie podpisywał tylko książki z tego cyklu, czy wszystkie. W każdym razie ja zacząłem czytać cykl "Pierwsze prawo", który jest dobry, i dwa tomy "Morza drzazg", który mimo że określany jako YA niewiele ma z nim wspólnego i to bardzo dobre fantasy. Dzisiaj będę pisał recenzję na temat drugiego tomu.

   Usuń
  6. Bardziej chodziło mi o to, że nawet jeśli będzie podpisywał wszystko to nie chcę kupować 1 tomu jakieś serii dla autografu by potem "musieć" kupić 2 i 3 tom :) Bo prędzej czy później i tak bym kupił kolejne tomy a staram się ostatnio ograniczać w zakupach :)

   Usuń
  7. Tak, tak, ja zrozumiałem. Ale mi chodziło o samo podpisywanie. :) A cykl na tę chwilę bardzo mi odpowiada. Wczoraj skończyłem tom drugi Morza drzazg i czyta mi się to jak Cornwella, czyli bardziej powieść historyczna i przygodówka niż fantasy.

   Usuń