niedziela, 10 maja 2015

Graficy Wydawnictwa Mag na Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo Mag, z uwagi na częste i wielkie zainteresowanie okładami do książek, które wydaje, postanowiło stworzyć okazję swoim czytelnikom do zobaczenia się, porozmawiania oraz wzięcia autografów od twórców grafik ich bestsellerowych książek. :)

Spotkania odbywać się będą na stoisku Wydawnictwa MAG nr 41/D4 na Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowy w Warszawie, w dniach 14-17 maja 2015.


Irek Konior - autor m.in. okładek do Uczty wyobraźni, za które został wyróżniony nagrodą Śląkfa jako Twórca Roku 2012, klimatycznych okładek i ilustracji do książek Gaimana, Wattsa i wielu innych.
"Jego styl ilustrowania – niekrzykliwy, schludny, ale wyrazisty – doskonale pasuje do wysublimowanej fantastyki, jaką reprezentują książki wydane w Uczcie Wyobraźni." cyt. z recenzji Adama Ł. Rottera
Profil fb: https://www.facebook.com/irek.konior

Piotr Cieśliński 'Dark Crayon' - twórca znany i uznany, nasz nowy "nabytek". Zebrał ostatnio wiele komplementów za kapitalne projekty szaty graficznej Artefaktów, ale warto też przypomnieć okładki "Diaspory", "Laguny" i cyklu "Patrole". Frapujące, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, wibrujące podskórną energią. A przecież u nas Dark Crayon dopiero się rozkręca - pamiętacie projekt do "Przedrzeźniacza"? - takich perełek na pewno przed nami więcej.
Strona autorska: http://www.darkcrayon.com
Profil fb: https://www.facebook.com/DarkCrayonDesign

2 komentarze:

 1. o rany!
  Dark Crayon!
  on jest niesamowity.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą. Jego grafiki są świetne, ostatnio tworzy do 'Artefaktów' Maga i te okładki są kapitalne! Zwłaszcza "Wszyscy na Zanzibarze". :)

   Usuń