piątek, 5 grudnia 2014

Darmowe ebooki

Nie każdy z Was pewnie wie, że jest taki bardzo fajny serwis, który udostępnia ebooki polskiej fantastyki w pełni za darmo. Wystarczy tylko się zalogować na FantastykaPolska i już można ściągać legalnie i bezpłatnie elektroniczne książki klasyków i współczesnych pisarzy polskich, m.in.: Rafała Dębskiego, Stefana Grabińskiego, Jacka Inglota, Dawida Kaina, Anny Kańtoch, Konrada T. Lewandowskiego, Marcina Mortki, Łukasza Orbitowskiego, Romualda Pawlaka, Krzysztofa Piskorskiego, Roberta J. Szmidta, Roberta M. Wegnera, Jerzego Żuławskiego i wielu, wielu innych. 

Robert J. Szmidt, założyciel strony, napisał: Trzeba iść z duchem czasu. Trzeba mu też pomagać. I to właśnie chcę zrobić. Chcę zaproponować wam przygodę z e-książką, która na świecie jest niezwykle popularna, a u nas wciąż jakoś nie może rozwinąć skrzydeł. Mam jednak nadzieję, że ta sytuacja ulegnie zmianie – i to szybciej, niż myślimy. Dlatego postanowiłem stworzyć portal, z którego każdy posiadacz czytnika, tabletu czy komputera będzie mógł ściągnąć legalne pliki z tekstami znanych autorów. Tak, to nie przejęzyczenie. Ta strona jest wyjątkowa między innymi dlatego, że znajdziecie na niej wyłącznie teksty zawodowców. Opowiadania i powieści, które ukazały się drukiem na łamach istniejących w ostatnich latach czasopism albo w książkach znanych wydawnictw. Żadnej grafomanii, wyłącznie dobrą literaturę. Utwory, które mają zachęcić czytelników do sięgnięcia po kolejne e-teksty prezentowanych autorów. Także płatne.

Po zalogowaniu czeka ponad 300 darmowych ebooków do pobrania. Zachęcam serdecznie, szczególnie tych, którzy nie potrafią się przekonać do kupna elektronicznych książek, bo te darmowe mogą do tego zachęcić. Uśmiech

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz