piątek, 5 grudnia 2014

Zapowiedzi grudniowe

W tym miesiącu trafi się kilka ciekawych i wartych przyjrzenia książek. Z uwagi na fakt, iż grudzień jest miesiąc świątecznym sporo z tych pozycji może trafić do Waszych bliskich w prezencie od Was samych. Nie jest tych pozycji jednak na tyle dużo, bym musiał je w tym miesiącu prezentować zbiorczo. Widzę kilka,o których wspomnę w osobnych mailach. Dzisiaj do sprzedaży trafia aż 5 wznowionych pozycji, które serdecznie polecam:
Ken Follet - Świat bez końca, to bardzo dobra średniowieczna powieść historyczna, której akcja dzieje się wokół fikcyjnej katedry w Anglii.
John Grisham - Raport Pelikana, film o takim samym tytule zna pełno widzów oglądających mocne i ciekawe thrillery. Fanów Grishama przekonywać nie trzeba, bo pewnie już dawno tę książkę mają za sobą, Ci natomiast, którzy chętnie czytają thrillery, w tym przypadku prawniczy, powinni być zadowoleni. 
Mario Puzo - Ojciec Chrzestny, klasyka kina i literatury. Dla jednych świetny film o gangsterach. Dla innych kapitalna lektura, o politycznych machinacjach i budowie imperium jednej z największych rodzin mafijnych.
Simon Beckett - Szepty zmarłych i Zapisane w kościach, dwie kolejne książki, po Chemii śmierci, o antropologu Davidzie Hunterze, który wciela się w postać detektywa, badając szczątki ludzkie, co krok po kroku pozwala Hunterowi i policji dotrzeć do sprawcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz