czwartek, 1 czerwca 2017

Plany MAGa do końca wakacji

Pojawiła się kolejna partia informacji wydawniczych przedstawiona przez Andrzeja na forum. Niestety osoby czekające podobnie jak ja na Olimp na pewno nie będą zachwycone...


CZERWIEC:
Lars Wilderang - Rozgwieżdżona noc 
Brandon Sanderson - Cienie tożsamości  (wersja 2 - wygląd pod stare okładki)
Brandon Sanderson - Żałobne opaski (wersja 2 - wygląd pod stare okładki)
Jim Butcher - Zdrajca 

LIPIEC:
Anthony Ryan - Ogień przebudzenia 
Jonathan Maberry - Pacjent zero


SIERPIEŃ:
Neil Gaiman - Księga cmentarna
Miles Cameron - Straszny smok 
Catherynne M. Valente - Domostwo błogosławionych (Uczta Wyobraźni)
Tui T. Sutherland Mroczny sekret


Olimp znowu wypadł i znowu termin przesunięty, tym razem na "po wakacjach", czyli telenowela trwa nadal.

10 komentarzy:

 1. Maberry'ego sobie na pewno fundnę, bo facet dobrze pisze. Przeczytałam cztery jego książki i pewnie sobie każdą kolejną będę sprawdzała. No i na tego Wilderanga teraz się czaję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie wiem w ogóle, co to ten Maberry, ale zalatuje mi to Butcherem, czyli nie dla mnie.

   Usuń
  2. Maberry to jest Wilkołak i trylogia z wampiarmi, ale w takim wydaniu bardzo horrorowatym, w sumie mocno nawiązujące to jest do Miastecza Salem. Nie myl tego z Butcherem, nie obrażaj Maberry'ego. Swoją drogą chciałabym, żeby Harry już się skończył, straszny tasiemiec się z tej serii zrobił.
   Pocieszająco poklepuję po ramieni, żebyś cierpliwy był w oczekiwaniu na Olimp, zawsze jak widzę pierwszy tom to wspominam to, jak bardzo Ci się podobał i pamiętam, że czekasz na kontynuację ;>

   Usuń
  3. Aa, to jak wampiraki i wilkołaki to pewnie sprawdzę, bo ja te dwie rasy popkultury uwielbiam i czytam, oglądam prawie wszystko. :) Ale to też poczekam na recki.
   Ja nie twierdzę, że ten Butcher jest zły, bo tego nie czytałem - po prostu fabuła i opinie recenzentów pokazuje mi, że to seria w stylu nie dla mnie. :)
   No, nie sięgaj po tego Simmonsa, póki nie wydają drugiego tomu.

   Usuń
 2. Powoli przestaję mieć nadzieję, że Olimp w ogóle się ukaże... Za to z zapowiedzi widzę dla siebie tylko Gaimana i Valente. W sumie to dobrze, bo mam sporo do nadrobienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nic póki co.
   Wilderang - może, jak będę porządne recki wychwalające
   Valente - może i bym przeczytał, ale nie wiem, czy nie lepiej byłoby najpierw przeczytać te 4 poprzednie UW, które mi leżą na półce, a ich nie znam. :)

   Usuń
 3. Chyba nigdy nie doczekam się na Mroczny sekret, ciągle przesuwają premierę. Ciekawe czy w sierpniu jednak się ukaże czy znów przesuną...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no, teraz myślę, że już na pewno. Kolejne zapowiedzi na po wakacjach, a to będzie już coś innego, niż to wyżej. :)

   Usuń
 4. Anthony Ryan mi się widzi :)

  OdpowiedzUsuń