wtorek, 2 sierpnia 2016

Promocje Rebisa

Na stronie wydawnictwa Rebis pojawiły się dwie promocje: Fantastyczna Promocja (w okresie 29.07-8.08) i Promocja z Dreszczykiem (w okresie 29.07-10.08) Obydwie proponują pozycje z obniżką cenową do 50% i znaleźć tam można między innymi książki: Siri Pettersen, Davida Webera, Roberta J. Szmidta, Joe Abercrombie'ego, Philipa K. Dicka, Bernarda Miniera, Robin Cook, Monsa Kallentofta, Jeffreya Archera, Naomi Novik, Glena Cooka, Pawła Majki, Roberta E. Howarda i wielu, wielu innych. W zasadzie większość znanych autorów, wydawanych przez Rebisa. Sami sprawdźcie pod linkami:

6 komentarzy:

 1. Widziałem już na fanpape'u Rebisu tę promocję - skusiłbym się na całą Diunę i kilku innych autorów, ale wiem, że książki leżałyby miesiącami na przeczytanie. Muszę wyczytać troszkę domowych zapasów i na bieżąco książki do recenzji, których robi się coraz więcej :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi 1 cz. Diuny leży jakieś 4 lata. Głównie dlatego, że nie zabiorę się, póki nie pojawią się na półce kolejne tomy, w razie gdyby po 1 zaraz mi się zachciało kolejnego. Ale też troszkę mnie ogranicza portfel, żeby kupić od razu tyle. Niech se jeszcze poczeka, nie spieszy się. :)

   Usuń
  2. Raczej ci się nie zachce ;) Głównie dlatego, że poszczególne tomy trzeba sobie dawkować, bo następuje zmęczenie materiału. Poza tym, musisz pamiętać o tym, że to nie jest klasyczny cykl, więc generalnie jest tak, że nie ma ciągłości akcji. Spokojnie można czytać z przerwami. Ja mam omnibusa "Diuny" z Zyska: "Diuna / Mesjasz Diuny". Wielokrotnie myślałem o tym, aby kupić 6 tomów z Rebisu, ale nigdy nie ma pieniędzy...

   Usuń
  3. No czasami tak jest z cyklami, zgadza się. Ciężko mi było z "Pamięć smutek i cierń", ale już "Inny świat" to łyknąłem 1 za drugim. :)
   Ok, ale to chociaż drugi tom trzeba kupić, a ja póki co nawet szczerze nie mam specjalnie ochoty na tą Diunę. :)

   Usuń
 2. A ten znowu kusi :) Niestety mój portfel ma ciężki okres teraz i raczej się nie skuszę. Tym razem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano, taki ze mnie kusiciel. Ale bo wiele tam dobrego jest: Dick, Minier, Williams, Abercrombie, Howard. Może skusisz się w przyszłości. :)

   Usuń