poniedziałek, 21 września 2015

Jesienna wyprzedaż na Arosie

Na Arosie ruszyli z jesienną wyprzedażą książek. Do 9 października macie okazję kupić większość książek znacznie taniej, z rabatem do 35%. :)
4 komentarze:

 1. Zapewne zakupię na nieprzeczytane.pl, ponieważ Wodny Nóż wychodzi chyba 16.10 a wraz z nim chce zamówić jeszcze Bohatera Wieków oraz Tron z czaszek cz.2 i wszystkie premierę w październiku po promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceny porównywalne. Ja mam mega sentyment do tej księgarni, bo kupiłem w niej książek nieporównywalnie z innymi miejscami. Jedyny minus, jaki mi tak się widzi, to brak logowania i jakichś profitów dla stałych klientów. Głupie 5%, czy od czasu do czasu jakiś rabacik, zrobiłby jeszcze lepszy PR. :)

   Usuń
  2. Ja własnie z arosa kupiłem 7 tomów MKP, ale nie bezpośrednio u nich, tylko poprzez Allegro :) Też mam do nich sentyment, ponieważ to była pierwsza tania księgarnia, w której zacząłem kupować książki. Jednakże aktualnie powiedzmy "nie mam co kupować" na arosie i czekam na premierę 3 książek w październiku :)

   Usuń
  3. Aros pojawił się nagle i zdominował dla mnie księgarnie internetowe. Razem z bonito działają bardzo prężenie i na przemian robią promocje. Teraz jest czas strony nieprzeczytane.pl , ale kto wie jak długo. :)

   Usuń