poniedziałek, 15 czerwca 2015

Trzecia okładka Mrocznej Wieży

Wydawnictwo Albatros przedstawiło okładkę Ziem Jałowych Stephena Kinga:

 

6 komentarzy:

 1. Kurcze fajne te okładki ;). Ja mam jedynie "Rolanda" w starym wydaniu, może się kiedyś skuszę na "Powołanie trójki" bo coraz więcej osób przekonuje mnie, że dalej jest tylko lepiej niż w pierwszym tomie cyklu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to prawda, więc dobrze prawią. ;) MW jest wyjątkowe pod względem sieci powiązań, które znajdują się w wielu książkach Kinga, w Sercach Atlantydów, Bezsenności, Dallas '63, Przebudzeniu. A odkrywanie cyfry 19-stki (ważnej w MW) czy innych drobnych elementów znanych z MW w kolejnych nowych książkach Kinga jest zawsze frajdą dla kingowców. :)

   Usuń
  2. Na wszystko przyjdzie czas :P. Ale pokusa staje sie coraz silniejsza :)

   Usuń
  3. Przed nami 4 kolejne okładki także pokusa jeszcze Cię dopadnie.:D ;)

   Usuń
  4. Dzisiaj widziałem nowe wydanie MW "na żywo". Powiem tylko tyle, że prezentuje się zacnie :)

   Usuń
  5. Ja mam gorszy problem niż Ty, bo posiadam już wydanie w miękkiej, które przeczytałem dwa razy. Chciałem bardzo mieć w twardej, ale do dotychczas było słabe. Wiedziałem jednak, że nadejdzie czas kiedy wydają to i w twardej, i w ładnych okładkach,i będzie mnie kusiło kupić, mimo iż mam już w miękkiej. No i ten moment chyba właśnie nadszedł. :) A jak się kupi to też wypadałoby przeczytać, a to byłoby już 3 raz. :D A Ty masz jeszcze wszystko przed sobą. :)

   Usuń