poniedziałek, 26 stycznia 2015

Szykują się 3 nowe książki Dicka

Dla fanów Philipa K. Dicka zapowiada się kolejny udany rok, bowiem już wiadomo o 3 kolejnych książkach, jakie się mają pokazać u nas, a mamy dopiero początek roku, więc pewnie pojawią się i kolejne.  :)


1. Przypomnimy to panu hurtowo

Autor: Philip K. Dick
Tytuł oryginału: We Can Remember It For You Wholesale
Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015
Oprawa: twarda, z obwoluta
Opis:"Drugi tom opowiadań Philipa K. Dicka to utwory z lat 1952–1953. Kwintesencja wszystkich problemów i tematów, które fascynowały autora przez całe życie. Czym jest człowieczeństwo? Co byłoby, gdyby pojęcia czasu i przestrzeni straciły nagle sens? Dick próbuje odpowiedzieć w tym tomie na te najtrudniejsze z pytań."


2. Człowiek, który pamiętał przyszłość. Życie Philipa K. Dicka

Autor: Anthony Peake
Tytuł oryginału: A Life of Philip K. Dick. The Man Who Remembered the Future
Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015
Opis:
"Najnowsza publikacja poświęcona życiu i twórczości Philipa K. Dicka. Podzielona została na trzy części. Pierwsza to szczegółowe kalendarium życia, druga to analiza metafizycznych przeżyć ilustrowana fragmentami jego utworów, a trzecia jest próbą neurologicznego wyjaśnienia poszczególnych przeżyć i stanów Dicka.

Całość tworzy spójny obraz, przy czym oprócz tekstów literackich i listów autor zamieścił też wspomnienia Tess (żony pisarza) czy Tima Powersa."Wiadomo także, że w tym roku ma pojawić się jeszcze Oko na niebie, a przewidywana data wydania jest na kwiecień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz