Współpraca

Chętnie podejmę się współpracy z autorami i wydawnictwami w celach recenzenckich lub dla organizacji konkursów. Jeśli chcieliby Państwo, abym pisał opinie lub recenzje do wybranych pozycji literackich,  które będą zamieszczane na tym blogu, albo też zorganizował konkurs, proszę o kontakt pod adresem: ciachobytom@gmail.com

Zasady współpracy:
 1. Czytam książki w formie papierowej i elektronicznej (tylko e-booki).
 2. Recenzuję zawsze zgodnie z własnym sumieniem, pisząc szczerze i uczciwie i o zaletach, i o wadach książki.
 3. Każda wysyłana do mnie książka w formie egzemplarza recenzenckiego staje się automatycznie moją własnością.
 4. Na przeczytanie i napisanie recenzji na ogół potrzebuję do 3-4 tygodni od momentu otrzymania egzemplarza. W przypadku nadesłania mi egzemplarza przedpremierowego będę się mocno starał o przeczytanie książki i napisanie recenzji najpóźniej na dzień przed premierą. 
 5. Jeśli wystąpi sytuacja, kiedy z powodu zbyt dużej ilości egzemplarzy do recenzji nie będę miał możliwości zmieścić się w  tym czasie, powiadomię o tym wcześniej mailowo.
 6. W przypadku nadesłania mi egzemplarza bez wcześniejszego poinformowania mnie o tym, zastrzegam sobie prawo odmówienia przeczytania i zrecenzowania tej książki, jeśli nie będzie mi ona odpowiadać.
 7. Koszty nadesłania mi książki/książek każdorazowo w pełni pokrywa wydawnictwo, autor itp.

Dotychczas miałem przyjemność współpracować z Wydawnictwami: 
Serdecznie dziękuję za okazanie mi uwagi i zaufania. :)

3 komentarze:

 1. Gratuluję współpracy z tak ciekawymi i znanymi wydawnictwami :) Życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Dla mnie to najlepsze Wydawnictwa, jakie chciałem, więcej w zasadzie mi nie trzeba, więc jestem bardzo zadowolony. :)

   Usuń
 2. No, no. Wielki szacun. Wydawnictwo Mag to nie byle co. Mnie nie chcieli przyjąć do grona swoich recenzentów. Powiem więcej. Nawet nie odpowiedzieli na mojego e-maila. Było to dość dawno temu, ale takie sytuacje pamięta się długo...

  OdpowiedzUsuń