czwartek, 17 grudnia 2015

Nowa Okładka Abercrombiego

Wydawnictwo Mag pokazało nową okładkę do drugiej części cyklu Pierwsze Prawo. Za grafikę odpowiada standardowo Dark Crayon. Książka będzie dostępna w kwietniu pod lekko zmienioną nazwą Ostateczny argument.

10 komentarzy:

 1. "Ostrza" jeszcze nie przeczytałam, ale na pewno wkrótce to zrobię. Szybko są wydawane te książki, co mnie niezmiernie cieszy :D Okładka pierwszego tomu bardziej mi się podoba, ale ta też jest niczego sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też bardzo, jeśli mówimy ogólnie o zapowiedziach Maga, a nie samym Abercrombiem, bo na drugą część przyszło czekać niespełna rok. :) Najsłabsza okładka z tego cyklu to chyba ta druga:
   http://lubimyczytac.pl/ksiazka/274843/nim-zawisna
   Ale ogólnie prace Darka Crayona lubię cholernie. :)

   Usuń
 2. Okładka całkiem niezła, chciałabym spróbować tego autora, ale nie wiem, od czego zacząć, bo chyba Pół króla i kontynuacja mnie nie za bardzo interesują. Oprócz pierwszego prawa Abercrombie coś jeszcze napisał? Bo się pomotałam z tymi jego seriami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprócz "Pierwszego Prawa" stworzył cykl "Morze drzazg", czyli pierwszy tom "Pół króla". ;)

   Usuń
  2. Pół Króla jest całkiem fajna książką, pozwala zobaczyć co to za autor i nie czuć, że to książka młodzieżowa :)

   Usuń
  3. Różne opinie czytałam o tych "połówkach". Dziękować za ogarnięcie, byłam pewna, że oprócz Drzazg są dwie serie, jedna to ta z ostatecznym argumentem i druga z czymś o bohaterach... Ale jak napisał oprócz tego jedną, to spoko, poszukam sobie tego bo mam ochotę na Ostateczny argument. Jak mi się spodoba, to wiecie, co będzie dalej :P

   Usuń
 3. Mam już w domu Pół Świata, więc zabiorę się za to niedługo :)
  Po Nowym Roku na pewno chciałbym spróbować innych książek Abercrombiego - zapewne wypożyczę je bo i tak mam sporo książek w planach do kupienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja postanowiłem Abercrombiego kupić całego, tym bardziej że nie ma tego wiele i jak już to są to cegły, które lubię. :)

   Usuń
  2. Nie mówię mu nie jeśli chodzi o kupno, ale zobaczymy jak to będzie po Nowym Roku - już teraz jest kilkanaście tytułów na które czekam w 2016, a które obowiązkowo chce kupić :)

   Usuń
  3. No, no, ja wiem, wszystkiego nie trzeba mieć. :) Ale te książki z okładkami DC tym bardziej do mnie przemawiają. :)

   Usuń