poniedziałek, 1 czerwca 2015

"Każdy dostanie swoją kozę" na Dzień dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Wydawnictwo Powergraph i Robert M. Wegner postanowili zrobić niespodziankę swoim czytelnikom. Po pierwsze, do przeczytania za darmo, oddają w Wasze ręce opowiadanie Każdy dostanie swoją kozę, które możecie pobrać w postaci mobi lub epub. Opowiadanie to rozgrywa się między drugim a trzecim opowiadaniem z Południa, znanego z pierwszego tomu Opowieści z meekhańskiego pogranicza


Po drugie, do Kóz, dodali jeszcze specjalne ilustracje zrobione przez grupę Pszczółek z Przedszkola nr 48 w moim rodzinnym Bytomiu, które możecie zobaczyć tutaj.

Z okazji dnia dziecka chciałem przy tej okazji życzyć Wszystkim małym i dużym dzieciaczkom wymarzonych prezentów i beztroskich chwil na cieszenie się nimi!

2 komentarze:

  1. Kurczę u mnie na półkach juz od pewnego czasu leżą książki Wegnera. Brakuje mi czasu zeby je przeczytać a duzo ludzi chwali :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I bardzo słusznie je chwalą, bo to naprawdę kawał porządnego czytadła. Ja machnąłem "Północ-Południe" w kilka dni + pojedyncze opowiadania. Niedługo zabieram się za "Wschód-Zachód". Jak lubisz epickie fantasy to sięgaj czym prędzej. Naprawdę warto. Te Zajdle wygrane przez Roberta nie są z byle czego. Przypomnę tylko, że jako jeden z dwójki polskich pisarzy (z Jarosławem Grzędowiczem) otrzymał w jednym roku oba Zajdle, i za powieść, i za opowiadanie. A tego nie dokonał nawet Dukaj, który jest uznawany w naszym kraju za najlepszego pisarza fantastyki. :)

      Usuń